بعد از راه اندازی کامل زیر مجموعه های Http://E.parsmedic.com و مجموعه اطلاع رسانی http://medgard.ir با لطف خدا، سامانه ازمون انلاین پزشکی و دندانپزشکی پارس مدیک راه اندازی شد.
http://www.T.parsmedic.com
این مجموعه یک سامانه برگزاری ازمون انلاین میباشد که باتغییراتی امکان طراحی و برگزاری ازمونها به صورت اشتراکی برای کاربران فراهم گردیده است.
ایده این کار از دوستانی که در پارس مدیک نسبت به طرح سوال و طراحی ازمون اقدام میکردند الهام گرفته شده است و جهت سهولت کار ، ایجاد گردیده است.
در این سامانه امکان طراحی ازمونها به صورت گروهی وجود دارد. که گروه میتوانند با معرفی یک مدیر و کاربران طراح نسبت به ایجاد ازمون اقدام کنند.
هر کاربری که قصد ایجاد ازمونی بیش از 20 سوال دارد میتواند مستقیما نام کاربری مدیر کامل دریافت کند.
جهت تشویق کاربران به شرکت در ازمونها ، امکان خصوصی سازی ازمونهای اشتراکی برای کاربران گروهها تعریف شده است. به این ترتیب که مدیر ازمون اشتراکی خاص بسته به صلاحدید مثلا شرط شرکت در ازمون را طرح 3 سوال برای ازمون اعلام مینمایند.. البته به صورت اولیه در نظر است که کلیه ازمونها بعد از 2 ماه از ایجاد عمومی سازی شوند.
سعی شده است، کاربری بسیار ساده درنظر گرفته شود و طراحی ازمونها راحت باشد. و راهنمای استفاده تصویری با زبان ساده جهت کاربران ایجاد گردیده است.

راهنمای کاربران
http://parsmedic.com/images/help.pdf
راهنمای طراحان
http://parsmedic.com/images/tarah-help.pdf
این مجموعه حاصل زحمت 5 ساله یکی از طراحان به نام کشور میباشد، که باتغییرات اختصاصی در اختیار پارس مدیک قرارگرفته است. در حال حاضر،جهت دریافت نام کاربری مدیرجهت ازمونهای اشتراکی(بامعرفی گروه) و همچنین مدیر مستقل، با ارسال ایمیل به info@parsmedic.com درخواست نام کاربری بدهند. درحقیقت این نسخه بتا مرکز ازمون انلاین میباشد و با رفع اشکالات، به عنوان یک مجموعه ازاد ایجاد ازمونهای انلاین در اختیار کاربران و موسسات اموزشی قرار خواهد گرفت.
تالاری اختصاصی در انجمن دستیاری برای ایجاد و مدیریت گروههای طراحی و بحث در مورد ازمونها ایجاد گردید. تا گروهها بتوانند در این مکان به بحث در مورد ازمونها بپردازند.

منتظر نوآوریهای بعدی پارس مدیک باشید!
Avestagate (دروازه دانش) در راه است....