زمان برگزاري آزمون دستياري89 نهايي شد

رييس مركزسنجش آموزش پزشكي: آزمون29 بهمن برگزار مي*شود

معاون آموزشي وزيربهداشت: آزمون سي و هشتم بدون تغيير برگزار مي*شود

سرويس: آموزشي
1389/06/01
08-23-2010
11:45:10
8906-00285: كد خبر

خبرگزاري دانشجويان ايران - تهران
سرويس: آموزشي

رييس مركز سنجش آموزش پزشكي اعلام كرد: سي وهشتمين دوره آزمون دستياري روز جمعه 29 بهمن برگزار مي*شود.

دكتر جبرائيل نسل سراجي در گفت*وگو با خبرنگار صنفي آموزشي خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، با اشاره به جدول آزموني پذيرش دستيار تخصصي پزشكي، گفت: كارت ورود به جلسه اين آزمون طي روزهاي 25 تا 28 بهمن ماه به صورت اينترنتي از طريق سايت مركز سنجش آموزش پزشكي به نشاني www.sanjeshp.ir توزيع مي*شود.

وي در خصوص زمان ثبت*نام آزمون سي* وهشتم دستياري، اظهار كرد: هنوز زمان دقيق ثبت*نام مشخص نيست.

معاون آموزشي وزارت بهداشت:

آزمون دستياري بدون تغيير برگزار مي*شود

دكتر محمد علي محققي معاون آموزشي وزارت بهداشت نيز در گفت*وگو با خبرنگار ايسنا، با تاكيد بر اينكه اين دوره از آزمون دستياري بدون تغيير و همانند سال گذشته برگزار مي*شود، اظهاركرد: تحول در آزمون دستياري يك سال به تاخير افتاد.

وي افزود: آزمون امسال دستياري عمدتا شبيه آزمون دوره گذشته برگزار مي*شود و فقط تفاوت آن با دوره قبل در اين است كه نرم*افزارهاي سطوح حفاظتي با حيطه وسيع*تري لحاظ شده است.

محققي با اشاره به مصوبات شوراي آموزش پزشكي و تخصصي وزارت بهداشت در خصوص تحولات آزمون دستياري، تصريح كرد: در آنجا مقرر شد اين تحول يك سال به تاخير افتد و داوطلبان بر اساس سيستم قبلي پذيرش شوند، البته دبيرخانه براي بررسي نتايج برگزاري آزمون به شيوه جديد نمرات اين دوره را بر اساس ملاك*هاي در نظر گرفته شده تجزيه و تحليل مي*كند تا از نتايج آن اطلاع يابد، ولي اجراي آن براي كليه داوطلبان از دوره سي و نهم اجرا خواهد شد.[url]http://www.isna.ir/ISNA/NewsView.aspx?I[/url] ... 972&Lang=P