سرويس کميسیون* - 2 خرداد 1389 ساعت 18:27

طاهرخانی خبر داد:
با درخواست دستجردی طرح تحقیق از آزمون دستیاری مسکوت ماند

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در جلسه امروز وحید دستجردی وزیر بهداشت، درمان و آموزش حضور پیدا کرد، گفت: به در خواست وی تحقیق و تفحص از آزمون دستیاری پزشکی مسکوت ماند.

امیر طاهرخانی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت اظهار داشت: با وجود اینکه زاکانی نماینده مردم تهران خواستار تحقیق و تفحص از آزمون دستیاری پزشکی شد، کمیسیون رای به مسکوت ماندن تحقیق و تفحص در این زمنیه داد.
وی با بیان اینکه دستجردی گزارشی مبنی بر برخورد با تقلب در این آزمون و شناسایی افراد فروشنده سوالات این آزمون ارائه داد، تصریح کرد: با توجه به هماهنگی بین وزارت اطلاعات و قوه قضایی با افراد متخلف برخورد شده است، به همین جهت نمایندگان در خصوص تحقیق و تفحص دراین زمینه رای به مسکوت ماندن داد تا نتایج تحقیقات این وزارتخانه مشخص شود.
این نماینده مجلس تاکید کرد: در صورتی که با افراد متخلف برخورد لازم صورت نگیرد، کمیسیون آموزش و تحقیقات در خصوص تحقیق و تفحص از آزمون دستیاری پزشکی اقدام خواهد کرد.
طاهرخانی با بیان اینکه در دستورکار جلسه امروز کمیسیون انتخاب دو نفر جهت عضویت در كمیسیون تلفیق برنامه پنجم مد نظر گرفته شده بود، ادامه داد: بدون رای گیری علی عباسپور تهرانی فرد رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات و سعداله نصیری نماینده زنجان و طارم برای شرکت در این کمیسیون انتخاب شدند.

[url]http://www.icana.ir/News/Commissions/20[/url] ... fault.aspx