گروه ورزشي / حوزه فوتبال جهان
89/10/15 - 14:13
شماره:8910150701

راهي تازه براي بازگشت به اوج
خنده* درماني در اردوي بايرن مونيخ


تصویر
خبرگزاري فارس: سرمربي بايرن تلاش دارد با ايجاد جوي كاملا دوستانه در اردوي زمستاني، وضعيت تيمش را براي ادامه فصل فوتبال متحول كند.

به گزارش خبرگزاري فارس، در شرايطي كه بايرني*ها از يكشنبه گذشته در اردوي يك هفته*اي آماده*سازي قطر به سر مي*برند، لويي فان*خال در كنار انجام و مرور برنامه*هاي تاكتيكي، از بازيكنانش مي*خواهد براي دسترسي به جو صميمي تلاش كنند.
براساس اعلام روزنامه زوددويچه*سايتونگ، مسئول فني 59 ساله باوارايي*ها با برخي تمهيدات، خنده درماني را جهت تحول روحي بازيكنانش درنظر گرفته است.
فان خال با شناخت كافي از وضعيت روحي بازيكنانش، اكنون بيشتر از هر زمان ديگري در اوقات تمرين و حتي انجام كارهاي تاكتيكي، سعي مي*كند صميمانه*تر از قبل با مردانش رفتار كند تا اين روحيه در تيمش كاملا نهادينه شود.
اين مربي صاحب اعتبار تابستان سال 2009 زمام امور ژرمن*ها را برعهده گرفت. وي در اولين دوره حضورش دو مقام قهرماني بوندس*ليگا و جام حذفي و حضور در ديدار نهايي ليگ قهرمانان اروپا را به عنوان دستاورد به ارمغان آورد.
وي پس از خاتمه دور رفت فصل جاري كه با قهرماني بروسيادورتموند همراه شد، پس ده روزاستراحت به سرخ*پوشان، بازيكنانش را براي رساندن به شرايط ايده*آل به اردوي دوحه برد.
دور برگشت پيكارهاي باشگاهي آلمان از تاريخ 25 دي*ماه آغاز خواهد شد.
انتهاي پيام/
http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=8910150701