جراحی تعویض مفصل زانو

با ما همراه باشید تا در ادامه در مورد اینکه چه کسانی شامل جراحی تعویض مفصل زانو میگردند برای شما توضیح دهیم، و در آخر ویدیو کوتاهی که تجربه جراحی تعویض مفصل زانو است را برای شما تهیه کرده ایم.
زانو بزرگ*ترین مفصل در بدن است. شما برای انجام بیشتر فعالیت*های روزانه، به زانو یی سالم نیاز دارید. آرتروز، متداول*ترین علت درد و ناپایداری در زانو است.پزشک متخصص شما به دلایل مختلفی به شما پیشنهاد انجام آرتروپلاستی زانو را می*دهد.ما در قسمت دیگری از سایت به طور مفصل در مورد آرتروپلاسی صحبت کرده ایم و تمامی موارد مربوط به تعویض مفصل زانو بیان کرده ایم شما میتوانید با کلیک بر ” آرتروپلاسی” اطلاعات کاملتری را دریافت کنید.
اغلب افرادی که این جراحی برای آن*ها سودمند است در حالت*های زیر قرار دارند:


سفتی و درد شدید در زانو که فعالیت*های روزانه فرد شامل راه رفتن، بالا رفتن از پله، نشستن و بلند شدن از روی صندلی را با محدودیت مواجه کند. در این حالت، بیمار می*تواند تنها مسافت بسیار کوتاهی را طی کند. در مسیرهای طولانی*تر دچار درد شدید شده و به عصا یا واکر برای راه رفتن نیاز دارد.
درد متوسط یا شدید در زانو هنگام استراحت که می*تواند در روز یا حتی شب بیمار را آزار دهد.
التهاب و تورم مزمن زانو که با استراحت و درمان دارویی برطرف نشود.
عدم بهبود قابل ملاحظه بعد از درمان*های مختلفی مانند مصرف داروهای ضد التهاب، تزریق کورتیزون، تزریق روان کننده، فیزیوتراپی یا جراحی*های دیگر.

.
برای اطلاعات بیشتر با ما در لینک زیر همراه باشید.
http://yon.ir/GGWDi

دکتر مهران سلیمانها
متخصص ارتوپدی – فوق تخصص جراحی زانو دانشیار گروه ارتوپدی دانشگاه علوم پزشکی گیلان عضو انجمن جراحان زانو و آسیب های ورزشی