دایرکت لیفت ابرو چیست ؟

یکی از جدیدترین دست آوردهای مرکز جراحی زیبایی لیمون جراحی دایرکت لیفت ابرو است. مرکز جراحی زیبایی لیمون جز معدود مراکز جراحی زیبایی در کشور است که جراحی های لیفت موفق بسیار زیادی داشته است. دایرکت لیفت ابرو با لیفت کلی صورت تفاوت هایی دارد که جلو تر به آن می پردازیم.

مزیت های دایرکت لیفت ابرو چیست ؟
جراحی دایرکت لیفت ابرو مزیت های بسیاری نسبت به روش های دیگر دارد که یک به یک به آنها می پردازیم.
لیفت دایرکت ابرو
جزو جراحی های سرپایی ست و با بی حسی موضعی انجام میشود. ببه همین خاطر افرادی که از بیهوشی ترس دارند یا محدودیت هایی برای انجام بیهوشی دارند، به راحتی می توانند جراحی لیفت ابرو را انجام دهند.

از دیگر مزیت های جراحی لیفت ابرو فرم دهی بهتر ابرو هاست. در صورت وجود غیر قرینگی در ابرو ها به احتی می توانیم آنها را بر طرف کنیم. در واقع فاصله چشم و ابرو را می توان به راحتی تنظیم کرد. لیفت ابرو به این شیوه هزینه به مراتب کمتری نسبت به لیفت صورت و گردن دارد و مدت زمان جراحی کمتر است و به خاطر نوع انجام عمل دوره نقاهتش خیلی خیلی کمتر است. نکته مهمی که باید به آن اشاره کرد ماندگاری بالا و دائمی بودن جراحی لیفت ابرو ست. بسیاری از جراحی ها با مرور و گذشت زمان به حالت قبل بر می گردد ولی این جراحی با جدیدترین متد روز دنیا انجام می شود و به علت اینکه عضلات نیز کشیده می شوند، جز محالات است که به حالت اولیه باز گردد.
این جراحی جز جدیدترین متد های روز دنیاست . هرجراحی یا متخصصی جراحی لیفت دایرکت ابرو را انجام نمی دهد. برای اطلاعات بیشتر میتوانید به سایت های زیر مراجعه کنید به نظر من خیلی مفید هستند.
www.drakbarbayat.com
www.lemonclinic.com