نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: کاشت ابرو جایگزین تاتو و هاشور ابرو

 1. hakiman-clinic آواتار ها
  hakiman-clinic
  عضو جدید
  آذر ۱۳۹۶
  9

  کاشت ابرو جایگزین تاتو و هاشور ابرو

  ابروهایی که پر هستند، ظاهر متناسب و زیبایی دارند و ولی چیزی که باعث جلب توجه دیگران می*شود، وجود ابروهای نازک یا خالی است که می*تواند توجه ناخواسته سایر افراد را به سمت شما جلب کند. در کلینیک تخصصی کاشت موی حکیمان از روش*های تأیید شده کاشت ابرو در تبریز برای رفع دائم مشکل کم مویی ابرو استفاده می شود. کاشت ابرو یک راهکار مؤثر برای جایگزینی ابرو یا اصلاح بخش*های کوچک از موهای از بین رفته است که به خاطر برداشتن بیش از حد موی ابرو، اثرات ناشی از زخم*ها، یا مسائل ژنتیک در افراد مشاهده می*شود. برای ترمیم ابرو از تکنیک*های خاص مشابه کاشت مو استفاده می*شود که در آن مقدار کمی از موهای بالای ناحیه گوش بعد برداشت و جداسازی در ناحیه ابرو با بی حسی موضعی کاشته می*شودو بیمار در طی عمل کاملا هوشیار بوده و می تواند نظرات خود را در مورد فرم و تراکم ابرو به پزشک منتقل کند. دوره بهبودی کات ابرو کوتاه و سریع کاشت ابرو یک روش درمانی به شدت هنری است که در آن یک ابرو بطور خاص بر اساس فرم صورت، ویژگی *های آن، و نتایج مورد انتظار شما طراحی می*شود. یک پزشک با تجربه می*تواند یک ظاهر کمانی همراه با ضخامت مناسب و فاصله کافی بین ابروها برای شما ایجاد کند و طول ابرو را با توجه به نیاز شما مشخص نماید.حتی اگر شما بر روی ابروی خود تاتو انجام داده*اید، کاشت ابرو در تبریز می*تواند بر روی تاتوی ابرو نیز انجام شود. برای ایجاد یک ظاهر کاملاً طبیعی، متخصصان ما درباره زاویه و جهت کاشت ابرو در هر طرف و نیز برای هر یک از ابروها به صورت مجزا دقت زیادی به عمل می*آورند.

  پیوند ابرو در چه مواردی قابل انجام می*باشد :

  قسمتی از ابرو به *طور کامل ریزش کرده و به*مدت ١ سال رویش مجدد نداشته است. برای مثال در افرادی که در اثر بیماری*های پوستی و یا خالکوبی دچار ریزش دائمی ابرو می*گردند.
  خط شکستگی در ابرو وجود داشته باشد.
  موهای ابرو کاملاً کم*پشت باشد. لازم بذکر است در اکثر موارد از موهای سر به*عنوان موهای جایگزین استفاده می*گردد که دارای رویش دائمی است و نیاز به اصلاح و مرتب کردن دارد. پیوند ابرو بسیار اختصاصی است و نیاز به آشنائی کامل جراح با فیزیولوژی مو و جهت رویش موهای ابرو در نقاط مختلف دارد, به همین دلیل در بسیاری از موارد پیوند غیر صحیح باعث تصویر نامناسب و دائمی میگردد.

  روش پیوند ابرو

  درمرحله اول ناحیه کاشت ابرو طبق نظر بیمار طراحی و آماده میشود
  برداشت از موهای بالای گوش با دستگاه بدون بخیه و برش انجام شده و سپس در مرحله جداسازی تار مو های قابل کاشت آماده میشود.
  . برش*های خیلی ظریف در ناحیه ابرو ایجاد می*گردد

  تار موهای آماده با دقت و ظرافت بعد جدا سازی به روش خاص داخل سوراخ ها قرار میگیرد.

  به*منظور اینکه بهترین نتایج طبیعی بوجود آید, طبیعی به*نظر رسیدن جهت و پراکندگی بسیار مهم است. رشد موهای کاشت شده در ابرو از الگوی موی سر پیروی می*کند. موهای کاشت شده ابرو دائمی هستند و بطور مداوم رشد می*کنند و نیاز دارند تا اغلب بیشتر از موی ابروی عادی اصلاح شوند. بیماران ممکن است به ٣۰۰ تا ١۰۰۰ تار مو برای هر ابرو نیاز داشته باشند. تعداد تار مو ها ممکن است بر اساس جنسیت و پیشینه قومی بیمار و بالاخره مشخصه*های صورت هر فرد متفاوت باشد.  سوالات متداول در زمینه کاشت ابرو

  چه کسی برای جراحی پیوند ابرو گزینه*ی مناسبی است؟

  عمل جراحی پیوند ابرو را به هر کسی که ابروهایش به علت اصلاح بیش از اندازه، جای زخم و یا بیماری تیروئید کم*پشت و نازک شده است پیشنهاد می*کنیم.

  این عمل جراحی چگونه انجام می شود؟

  در این روش، هر کدام از ابروها به*صورت جداگانه طراحی می*شود تا با ویژگی*ها و حالت خاص صورت بیمار هماهنگ باشد، و البته با توجه به ترجیحات شخصی بیمار. متخصص کاشت ابرو علاوه بر این به ضخامت مناسب، شکل قوس، طول ابرو و فاصله بین آن*ها هم توجه می*کند.

  جراح با استفاده از روش پیوند واحد فولیکولار (FIT )، گرافت*های اهداکننده را از قسمت پشت سر یا از سایر قسمت*های بدن می*گیرد. سپس برش*های ریزی روی ناحیه*ی دریافت*کننده ایجاد می*شود و پزشک تار موهای جدا شده را در آن برش*ها جایگزین می*کند.

  در طول فرآیند عمل جراحی، بیمار می*تواند از آغاز تا پایان بیدار و هشیاد باشد.

  شکل ابرو پیش از جراحی چگونه تعیین می*شود؟

  اکثر بیماران عکسی از چهره*ی شخص مشهوری که می*خواهند ابروی آن*ها را داشته باشند با خود به مطب پزشک می*برند، یا آنکه عکس*هایی از دوران جوانی*شان به پزشک نشان می*دهند تا حالت قبلی ابروها را نشان دهند. با این حال، علاوه بر توجه به هر آن چه که بیمار در اختیار پزشک قرار می*دهد، جراح تناسب و هماهنگی مدل و شکل ابرو با ویژگی*های صورت بیمار را قطعاً در نظر می*گیرد. در روز جراحی، شکل ابروها در جای خود روی صورت بیمار کشیده می*شود و بیمار تایید می*کند که آیا آن را دوست دارد یا خیر.

  دوران نقاهت بعد از جراحی پیوند ابرو چقدر طول می*کشد؟

  در واقع جراحی پیوند ابرو دوران نقاهتی طولانی ندارد، اما شما باید به اندازه کافی استراحت کنید تا تورم ناشی از عمل از بین برود. ممکن است یک یا دو روز طول بکشد، و حتی امکان دارد شاهد خراش*هایی روی ناحیه*ی ابرو باشید. خارش و احساس سوزش خفیف نیز ممکن است وجود داشته باشد، اما به احتمال زیاد موقت است و به راحتی با لوسیون موضعی قابل درمان خواهد بود.

  آیا در ناحیه*ی اهداکننده که گرافت*ها از آن برداشته شده، کچلی به وجود می*آید؟

  نه، این طور نیست. جراح هر تار مو را در موقع برداشت به گونه*ای انتخاب می*کند که در تراکم موها و شکل آن در ناحیه*ی اهداکننده تفاوتی ایجاد نشود.

  چه کسی جراحی پیوند ابرو را انجام می دهد؟

  این عمل جراحی توسط متخصص پوست وکاشت موی تایید شده و مجرب انجام می*شود. بسیار اهمیت دارد که در انتخاب جراح دقت کنید چرا که هر پزشک و جراحی در طراحی و کاشت ابرو مهارت و تجربه*ی کافی را ندارد.

  جراحی کاشت ابرو چه مدت طول خواهد کشید؟

  به طور کلی، این عمل جراحی می*تواند ۵-۴ ساعت و گاهی اوقات در بعضی موارد که نیاز به تار مو بالایی هست تا ۱۰ ساعت به طول بیانجامد. نیمی از کل این مدت زمان صرف برداشتن گرافت*های مو می*شود و نیمی دیگر آن صرف کاشت آن*ها خواهد شد.

  آیا عمل جراحی کاشت ابرو دردناک است؟

  این روش دردناک نیست چرا که جراح از داروی بی*حسی استفاده می*کند. با این حال، هنگامی که اثر دارو کمتر شود، ممکن است احساس سوزش اندکی داشته باشید اما این سوزش هم با مصرف دارو قابل کنترل است.

  برای جراحی پیوند ابرو چه تعداد تار مو نیاز است؟

  برای پنهان کردن زخم*ها، ممکن است چیزی حدود ۵۰ تار مو یا بیشتر برای کاشت در بین موهای ابرو یا پر کردن آن نیاز باشد. برای تغییر شکل ابرو، می*تواند حدود ۵۰۰- ۸۰۰ تار مو برای هر ابرو نیاز باشد. تعداد تار مو ها بسته به حجم مورد نظر، تراکم و شکل ابروها اندکی متفاوت خواهد بود.

  خطرات احتمالی مربوط به پیوند ابرو چیست؟

  این روش حداقل ریسک را دارد، اما در موارد نادری ممکن است موهای پیوند شده در جهت مخالف با آنچه مد نظر بوده رشد کنند. در صورتی که این اتفاق بیافتد، می*توان تارهای مو را به گونه*ای تغییر داد تا در همان جهت دلخواه رشد کنند. با این حال، در بدترین حالت، می*توان تار موی ابرو را با موچین اصلاح کرد. بروز تورم بعد از عمل هم احتمال بسیار زیادی دارد، اما بعد از چند روز از بین خواهد رفت.

  مدت زمان بهبودی چقدر است و کی می*توانم به فعالیت*های روزانه*ام برگردم؟

  مدت زمان لازم برای بهبودی پس از عمل کاشت ابرو بسیار کوتاه است. بعضی حتی ممکن است بعد از دو روز به سر کار برگردند. با این حال، تا ۵ روز پس از جراحی در ناحیه ای که تار موها در آن کاشت شده، شاهد تورم خواهید بود.

  چه مدت طول خواهد کشید تا تاثیر نهایی جراحی را مشاهده کنم؟

  درست مثل موهای پیوند شده بر روی سر، تار موها مو در ناحیه*ی ابرو هم طی دو ماه اول قبل از اینکه موهای جدید رشد کنند، درگیر ریزش شدید خواهند شد. در عرض ۶-۴ ماه به رشد کامل خواهد رسید و هر ماه رشد موها ادامه پیدا خواهد کرد.

  هزینه*ی جراحی پیوند ابرو چقدر است؟

  هزینه*ی این عمل برای هر بیمار و و در هر کلینیک متفاوت است. هزینه*ها بسته به تعداد مورد نیاز تارمو و سابقه کاری کلینیک متفاوت می باشد. برخلاف کاشت مو در سر ؛ قیمت کاشت ابرو تعدادی نمی باشد بلکه ناحیه ای بوده و بین ۲- ۴ میلیون تومان متغیر می باشد.

  نتیجه و تاثیر حاصل از پیوند ابرو چه مدت باقی می*ماند؟

  موهایی که در نهایت رشد می*کنند دائمی هستند. درست مثل تمام موهای طبیعی بدن*تان رشد خواهند کرد. با این حال، تارهای مویی که در ناحیه*ی ابرو پیوند شده از اندازه*ی مشخص ابرو بلندتر نخواهد شد چون تارهای موی کاشته شده ویژگی*ها و مشخصه*های موهای اطراف خود را می*گیرند. برای نگه داشتن طول و شکل مناسب و دلخواه ابرو احتمالاً باید مثل ابروی طبیعی آن را اصلاح کنید.

  منبع:
  http://hakimanclinic.com
  #1 ارسال شده در تاريخ ۱۹-فروردین-۱۳۹۷ در ساعت ۰۹:۲۸

 2. hadi.beep آواتار ها
  hadi.beep
  عضو ثابت
  فروردین ۱۳۹۷
  30
  خیلی توضیح کاملی بود.ممنون از شما دوست عزیز
  #2 ارسال شده در تاريخ ۲۴-فروردین-۱۳۹۷ در ساعت ۰۳:۱۱

کلمات کلیدی این موضوع

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  

طراحی شده توسط تیم نرم افزاری science.ir