خرید میوه و مصرف آن چه فوایدی دارد؟
با خرید میوه و مصرف روزانه آن بدن خود را به قویترین سیستم دفاعی ممکن مجهز کنید

[URL=http://onlinesabad.com/]خرید آنلاین میوه[/URL]

آیا می دانید که مصرف میوه از جمله ضروری ترین نیازهای خوراکی بشر می باشد؟

تا بحال اندیشیده اید که انسان های نخستین چگونه می توانستند بدون روش تغذیه کنونی در جهان تا سالیان سال عمر کنند و زنده بمانند؟

زمان هایی که انسان ها هنوز روش کشت و زرع را نیاموخته بود یا حتی قبل تر از آن اختراع آتش؟

در آن دوران از تاریخ نه خبری از انواع و اقسام خوشت ها، پلوها، کباب ها و آش ها بود و یا نه حتی برنج، نان و قرص های مولتی ویتامین و انرژی زای کنونی! تصور کنید چطور می توانستند خود را تغذیه کنند و زنده بمانند و زندگی کنند؟

پاسخ به این سوال بسیار ساده می باشد. آنان از میوه ها و سبزی های موجود در طبیعت بکر تناول میکردند.

با مصرف میوه میتوانستند بدن خود را سرشار از انواع ویتامین هایی کنند که اکنون تمام مردم دنیا از وجودشان آگاهند!

با خرید کدام میوه میتوانید ویتامین مورد نیاز خود را تامین کنید؟

اینکه بدانید ویتامین های موجود در میوه ها کدامند، شما را در راستای خرید میوه، بهتر راهنمایی میکند. هر میوه دارای خواص خاصی می باشد.

در بعضی از روش های طبی و یا نسخه های پزشکی برای درمان بیماری ها، مصرف میوه های خاصی توصیه می شود.

شما حتی می توانید بیماری خود را پس از شناسایی با استفاده از روش های درمان خانگی همچون مصرف میوه های خاص درمان کنید و بی نیاز از مراجعه های مکرر به درمانگاه ها و پزشک ها شوید.

در بخش زیر به ذکر برخی از خواص میوه ها، برای بالا بردن آگاهی شمایی که به سلامت خود اهمیت میدهید پرداخته ایم :

خواص میوه های سرشار از ویتامین A یا رتینول
[URL=http://onlinesabad.com/]خرید آنلاین میوه[/URL]

اگر شخصی دچار ناراحتی های مرتبط با بینایی چون شب کوری، نابینایی، خشکی چشم، افتادگی پلک یا کور رنگی است بداند که منشا اصلی این بیماری ها کمبود ویتامین A می باشد.

کمبود این ویتامین علاوه بر موارد بالا میتواند منجر به بیماری هایی چون سندروم روده تحریک پذیر، سرخک در کودکان ، ناراحتی های پوستی، تنفسی و یا حتی به خطر افتادن سیستم ایمنی بدن و وقوع مواردی مثل سرطان و مالاریا در بدن شود.

با خرید میوه هایی چون کدو تنبل، زردآلو، طالبی، هلو، انبه، هندوانه، گریپ فروت و پاپایا که نوعی میوه ی بومی مناطق حاره شبیه به خربزه با ساقه ی بلند و برگ هایی بزرگ است میتوانید در راستای تامین این ویتامین ضروری به حفظ سلامتی بدن خود کمک کنید.خواص میوه های سرشار از ویتامین B
[URL=http://onlinesabad.com/]خرید آنلاین میوه[/URL]

کمبود این ویتامین در بدن مشکلاتی چون اضطراب،گیجی، نگرانی و مشکلات عصبی در افراد، یبوست، بی اشتهایی، گرفتگی ماهیچه ها، بیماری های قلبی، حرکتی، خواب رفتن و بی حس شدن بدن بخصوص دست ها و پاها، آلزایمر، کم خونی، بیماری بری بری و سندرم ورنیکه کورساکف که در صورت عدم درمان، منجر به مرگ شخص می شود.

ویتامینB انرژی بدن را فراهم میکند. در تولید هومون تیروئید و تنظیم سوخت و ساز بدن نقش مهم داشته و با کمک عنصر روی به هضم بهتر غذاها کمک میکند. با مصرف این ویتامین می توانید خطر ابتلا به سرطان ریه را کاهش دهید.

با خرید میوه هایی مثل موز که حاوی B6 B1 B2 ، آووکادو حاوی ویتامین B5 و B3 یا نیاسین و خرید میوه هایی چون زردآلو، سیب، آلبالو، گیلاس،انگور، کیوی، لیمو ترش، لیمو شیرین، پرتقال، سرخالو یا لیچی با قدمت بالای ۲۰۰۰ سال،هندوانه، تمشک، آناناس، انجیر، گریپ فروت، توت فرنگی، کیوی، انبه، خرما، ریواس، کران بری یا قره قاط نوعی میوه بومی از آمریکای شمالی می توانید علاوه بر ویتامین B3 یا نیاسین، B9 یا اسید فولید، B1 B2 B6 از فواید ویتامین A، C نیز بهره مند شوید. میوه ی انبه، خربزه، هلو، زردآلو و آووکادو اضافه بر ویتامین های بالا حاوی ویتامین B12 نیز می باشند.

خواص میوه های سرشار از ویتامین C
[URL=http://onlinesabad.com/]خرید آنلاین میوه[/URL]

اگر در جست و جوی یک آنتی اکسیدان قوی به منظور پیشگیری یا درمان عفونت هایی چون آنفولانزا و سرماخودگی خود هستید، باید بدانید که حضور ویتامین c در بدن به همین منظور می باشد.

نقش این ویتامین در درمان بیماری ها و موارد دیگری همچون امراض مربوط به دهان و دندان مثل خونریزی لثه، خشکی پوست و مو که برای تولید کلاژن ضروری می باشد ( کلاژن پروتئینی برای ترمیم بافت و پوست، رباط، تاندون ها و عروق خونی است)، پیشگیری از بالا رفتن کلسترول خون، خستگی دائمی، تغییرات سریع خلق و خو و احساسات نیز دردهای عضلانی به وضوح به چشم می آید.

با [URL=http://onlinesabad.com/]خرید آنلاین میوه[/URL] هایی مثل پرتقال، لیمو شیرین، لیمو ترش، کیوی، آناناس، خربزه و طالبی، انبه، توت فرنگی می توانید این ویتامین را براحتی برای بدنتان تامین کنید.

خواص میوه های سرشار از ویتامین D
[URL=http://onlinesabad.com/]خرید آنلاین میوه[/URL]

یکی از مهم ترین منابع جهت تامین این ویتامین نور خورشید می باشد. اما اگر حتی در منطقه ای زندگی میکنید که نم یتوانید همیشه به این منبع بزرگ دسترسی داشته باشید، میتوانید با خرید میوه ای چون پرتقال و نوشیدن آب آن، بدن خود را از وجود این ویتامین غنی سازید.

خواص میوه های سرشار از روی،مس، منیزیم، سدیم و پتاسیم
خرید آنلاین میوه

با خرید میوه ی هندوانه و مصرف تخمه های موجود در آن علاوه بر ویتامین های موارد بالا عنصر روی را نیز در بدن خود تامین کنید.

میزان مس مورد نیاز بدن را می توانید با خرید و مصرف میوه هایی چون توت سیاه، لیمو، آناناس، سرخالو یا لیچی، استار فروت نوعی میوه بومی به شکل ستاره که جزء میوه های استوایی محسوب میگردد، تامین کنید.

زردآلو و انجیر خشک شده، انگور، آناناس، پاپایا و نوعی گلابی به شکل کاکتوس تامین کننده سدیم بدن می باشند.

موز غنی ترین منبع پتاسیم در بین سایر میوه ها است. البته با [URL=http://onlinesabad.com/]خرید آنلاین میوه[/URL] های دیگری چون آلبالو، زردآلو به صورت خشک شده، کیوی، میتوانید این عنصر را به میزان کمتری تهیه و مصرف کنید.

با [URL=http://onlinesabad.com/]خرید آنلاین میوه[/URL] ی موز و انجیر خشک یا مصرف تخمه های کدو حلوایی میزان منیزیم مورد نیاز بدنتان تهیه خواهد شد.

سایت آنلاین سبد با در نظر داشتن اهمیت حفظ سلامتی انسان ها، کمک به رفع امراض و بهینه سازی بدن با توجه به نقش پر رنگ ویتامین ها و عناصر ضروری توانسته با تمرکز خود بر فروش محصولات به صورت ارگانیک یا طبیعی به مشتریان خود کمک شایانی کند و آنان را از تهیه انواع خوراکی های شیمیایی که هیچ گاه جایگزین منابع طبیعی نمیگردد، بی نیاز سازد.