اکسیژن ساز ایرانی مارک اکسازOxas:
اگربخواهیم یکی ازبهترین اکسِژن سازها را معرفی کنیم، می توانیم دستگاه اکسیژن ساز خانگی ایرانی اکسازرا نام ببریم که علاوه برکارایی و کیفیت بالا، دارای قیمت مناسبی نیزمی باشد.
درواقع درطراحی جدید این دستگاه، نیازها و مشکلات مشتریان بررسی و مرتفع گردید و با تغییری که در جهت رفع نیازافراد درآن به وجود آمد، به دستگاه اکسیژن ساز خانگی مطلوب وبا کیفیت بدل گردید.
همچنین قیمت دستگاه اکسیژن ساز خانگی ایرانی، نسبت به نمونه های مشابه با این کیفیت، بسیارمناسب و به صرفه ترمی باشد.
یکی ازویژگی های مهم این دستگاه، دارا بودن نمایشگرLCD بوده که به وسیله ی آن می توان درصد خلوص اکسیژن را رؤیت نمود بعلاوه دارای سنسورهایی می باشد که با کاهش میزان فشار یا خلوص اکسیژن و یا نوسان برق هشدارمی دهد.


قیمت دستگاه اکسیژن ساز خانگی اکساز نیز در مقایسه با نمونه های خارجی مناسب می باشد.

ویژگی های مهم اکسیژن سازایرانی اکساز:

-میزان حجم خروجی اکسیژن: 0.5 تا 5 لیتری
-وزن دستگاه : 22کیلوگرم
-سایز: 36 *30 *60 سانتی متر
-صدای موتور: کمتراز50 دسی بل
-درصد خلوص اکسیژن :95 درصد
-دارا بودن صفحه نمایش LCD
-صرفه جویی در مصرف برق
-ساخت ایران
- دارای سنسور هشدارنوسان برق و یا کاهش فشار اکسیژن

مزیت های اکسیژن ساز اکساز:
گفتیم که این دستگاه ساخت ایران می باشد بد نیست بدانید که شرکت تجهیزات پزشکی که ساخت آن را به عهده گرفته ازاعتبار بالایی برخوردار بوده و درتولید انواع و اقسام اکسیژن سازهای ایرانی و خارجی مشغول به فعالیت می باشد و ساخت دستگاه اکسیژن ساز خانگی اکسازحاصل انجام چندین آزمایش و عیب یابی های تخصصی برای اخذ استانداردهای لازم می باشد.ازاین رو این دستگاه دیرترازسایر دستگاه های اکسیژن ساز به بازار عرضه گردید وبه دلیل بررسی های بیشترو آزمایش های طولانی، دارای کیفیتی درسطح نمونه های خارجی است.
بنابراین به دلیل صرف سال ها وقت و تجربه ی افراد متخصص برای رفع ایرادهای رایج دستگاه های اکسیژن سازدرایران، اکسیژن سازاکسازبه جرأت جزو بهترین دستگاه های تولید اکسیژن به شمار می رود.
با تمام این اوصاف، دارای قیمتی مناسب و به صرفه تر از نمونه های مشابه خارجی بوده و دارا بودن سه ماه گارانتی تعویض و ارائه ی خدمات پس از فروش به مدت ده سال نیز گواه کیفیت و کارایی بالای این محصول می باشد و به زودی شاهد عرضه ی آن در کشورهای همسایه نیزخواهیم بود.

طول عمر و ماندگاری بالای اکسیژن سازاکساز:
در قسمت قبل گفتیم که یکی ازمزیت های این دستگاه به صرفه بودن است. در واقع طراحی آن به گونه ای بوده که باعث دوام بالا شده و سال ها شما را از خرید دستگاه های دیگر بی نیاز می نماید.
تولید کننده ی این دستگاه اکسیژن ساز خانگی ایده آل، شرکت معتبرایرانی به نام اکساز Oxas است که از بهترین متریال برای ساخت و تولید این محصول بهره برده است و بنابراین خیالتان می تواند ازبابت عمرودوام بالای آن کاملا آسوده باشد.
یکی از عواملی که باعث تضمین طول عمر بالای آن می باشد ، به کارگیری امکاناتی مثل سنسور هشداردهنده است که هر گونه نوسان برق را گزارش می دهد. می دانیم که یک عامل مهم در خرابی دستگاه ها و یا سوختن آن ها همین نوسانات شدید برق می باشد.اکسیژن سازایرانی اکسازبا داشتن چنین فاکتور مهمی از این آسیب بزرگ مصون است!

بهتر است مطلب بهترین مارک های دستگاه اکسیژن ساز برای بیماران را هم بخوانید.

خداحافظی با صداهای آزاردهنده !
ایجاد سر وصداهای بلند دردستگاه اکسیژن ساز خانگی معمولا به دلیل فعالیت کمپرسورآن می باشد و این امر برای کسانی که به علت بیماری های ریوی و قلبی گاهی به مدت 24 ساعت هم ناچار به استفاده ازآن می باشند کمی ناخوشایند است. به همین دلیل متخصصان ساخت تجهیزات پزشکی برآن شدند تا با ایجاد تغییراتی دراین محصول، صدای آن را کاهش داده وآن را به 45 الی 50 دسی بل برسانند و درصد بالای رضایت کاربران را به استفاده از این اکسیژن سازمحبوب اختصاص دهند.

منبع : دستگاه اکسیژن ساز خانگی بهامین طب